| Density | >45kg/m3 |
|---|---|
| Fire Rating | B1/B2 |
| Surface Treatment | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Thickness | 100/150/200/250mm |
| Lebar | 930-1130 mm |
|---|---|
| Isolasi panas | Ya |
| Bahan | Poliuretan |
| Peringkat api | B1/B2 |
| Tahan air | Ya |
| Kepadatan | >45kg/m3 |
|---|---|
| Bahan | Poliuretan |
| Ketebalan | 100/150/200/250mm |
| Isolasi Suara | Ya. |
| Tahan Kelembaban | Ya. |
| Lebar | Dapat disesuaikan |
|---|---|
| Tahan air | Ya |
| Pengobatan permukaan | Dapat disesuaikan |
| Berat | Dapat disesuaikan |
| Panjang | Dapat disesuaikan |
| UKURAN | disesuaikan |
|---|---|
| Ketebalan | Dapat disesuaikan |
| Warna | Berbagai Warna |
| Bahan | Sandwich |
| tahan panas | Ya |
| Lebar | Dapat disesuaikan |
|---|---|
| Struktur | Sandwich |
| Isolasi Suara | Ya |
| Warna | Dapat disesuaikan |
| Ketebalan | Berat |
| Instalasi | Mudah |
|---|---|
| Pemeliharaan | Rendah |
| tahan panas | Ya |
| Membentuk | Panel |
| Ketebalan | Dapat disesuaikan |
| Ketebalan | Berat |
|---|---|
| Daya tahan | Ya |
| Tipe Panel | atap |
| Lebar | Dapat disesuaikan |
| penahan panas | Ya |
| Delivery Time | 20-30s days after receiving your deposit |
|---|---|
| Payment Terms | L/C |
| Place of Origin | Shandong Province, China |
| Nama merek | Shandong Changyuan |
| Delivery Time | 20-30s days after receiving your deposit |
|---|---|
| Payment Terms | L/C |
| Place of Origin | Shandong Province, China |
| Nama merek | Shandong Changyuan |