| Nama | Panel sandwich ruang pembersih |
|---|---|
| Wajah / punggung | Paduan logam/SS/Al |
| Inti | Wol batu/wol kaca/PUR/PIR/sisir madu/jadi-mg |
| Warna | Dapat disesuaikan |
| Ketebalan logam | 0,4-0,8 mm |
| Nama | Panel sandwich ruang pembersihan lebar 980/1180 mm |
|---|---|
| Wajah / punggung | Paduan logam/SS/Al |
| Inti | Wol batu/wol kaca/PUR/PIR/sisir madu/jadi-mg |
| Warna | Dapat disesuaikan |
| Ketebalan logam | 0,4-0,8 mm |
| Isolasi panas | Ya |
|---|---|
| Ringan | Ya |
| Anti-penuaan | Ya |
| Anti-korosi | Ya |
| Tahan api | Ya |
| Instalasi | Mudah |
|---|---|
| Pemeliharaan | Rendah |
| tahan panas | Ya |
| Membentuk | Panel |
| Ketebalan | Dapat disesuaikan |
| Nama | Panel sandwich wol batu |
|---|---|
| Lebar Sampul | 950/980/1000/1100/1150/1200 |
| Inti | Wol batu |
| Jenis | Sistem atap/dinding |
| Tahan api | Kelas B |